Jak reklama moze zaszkodzic firmie

Jak reklama moze zaszkodzic firmie

Lip 29
Jak reklama moze zaszkodzic firmie

Drogi oldYuFa (gramma) nudzi nas zrobić łez z ćwiczeniami Jak fill-in-the-Puste Pola I crosswordsCampus

W odniesieniu zrobić Życia Kampusu, jestem Całkiem pewien, že Wieluniu uniwersytetach w Pekinie, a nawet Chin SA DOSC Podobné.

Uczestniczyć w zajęciach z innymi międzynarodowymi studentami

Socialise i odkrywania Z innymi międzynarodowymi studentami

Jedz z innymi międzynarodowymi studentami

UPIC z innymi międzynarodowymi studentami

Sen z innymi międzynarodowymi studentami

Spać w akademikach dla studentów ZAGRANICZNYCH

Jak reklama moze zaszkodzic firmie

Dobra Przyznaję, ZE MOZE Być Trochę uogólnienie … Wiem, ZE SA studenci, którzy zaprzyjaźnić Wiele Lokalnych Studentów (na odwrót). Aby Wszystko zalezy od Tego, CO robisz, ciemnym piwem SA uogólnienia zrobiłem Jako studenta BLCU.

BLCU JEST faktycznie mniejsza Uniwersytet w obszarze Wudaokou wiec JEST O Wiele mniej uczniów oraz Usługi w porównaniu zrobić innych Uczelni (zwłaszcza pekińskich i Tsinghua). Raz poszłam zrobić Beida (Uniwersytet Pekin) pozostawił Mnie w zachwycie, co niesamowite Kampusu bylo. Budynki, Weiming jezioro, pagody, mosty itp czujesz SIĘ Jak w miescie własnych.

Tsinghua z Drugiej strony, chociaż równie imponujące Jak Beida, ma bardziej Nowoczesny / westernised styl Budynków. Nie moge powiedzieć Zbyt Wiele o Tsinghua, ALE JAK BLCU, JEST O Wiele Bliżej zrobić obszaru Wudaokou I Linii metra (co moim zdaniem JEST ogromna przewaga nad Peking Kampusu).

studenci

Wudaokou JEST Znana Jako MIEJSCE Spotkań Studentów Międzynarodowych, A niezależnie od uniwersytetu (Pekin, Tsinghua LUB BLCU) uczestniczyć, bedzie otoczony przez ZAGRANICZNYCH Studentów, gdy w okolicy.

Trudno powiedzieć, jaka CZĘŚĆ populacji Obcych oraz z jakiego Kraju (strona uczelnia moze Mieć Jakieś statystyki?). A Z mojego doświadczenia wynika, studenci nie nie oddziałują Dużo z miejscowymi studentami (oprócz stołówki), ponieważ czasy Klasy SA Różne IW Różnych miejscach na BLCU Kampusu.

Wiec CZY wARTo bedzie BLCU? Tak na pewno, ZE spełnione moje oczekiwania i więcej! Głównym powodem Tego bylo by, ZE aktywnie wyszedł i upewnił SIĘ, ZE wypełnili je (Plus pomaga NIE MAJA Wysokie oczekiwania ~).

Życie studenckie w BLCU: SelinaLai.com

Artykuł napisany przez: