Co to sa slowa kluczowe i jak ich uzywac

Co to sa slowa kluczowe i jak ich uzywac

Paź 08

Co to sa slowa kluczowe i jak ich uzywac Na Przykład w tematach rezonansowych, istnieje Wiele zrobić: S, A nie nie: s. Nie dopchać je, ponieważ nie nie bedzie cokolwiek osiągnąć w dziesięciu sposób. Ważne JEST, ABY praktykować Zasady wykonując pytania w oparciu o Notatki. Mozesz Mieć pewność, ZE Zaden profesor poprosi Cie zrobić Listy z Reguly podczas egzaminu – jednak Zastosowania regul tworzy ulubione pytania niejednego profesorów. Moga rowniez pojawić SIĘ W sprawozdaniu Prawda / fałsz, akceptowania Moga byc wykonywane Bardzo dobrze, jeżeli wątek został dobrze zrozumiany przez Ciebie.

Zrozumienie reakcji organicznych zrobić opanowania Nich reakcje organiczne Moga Być opanowane TYLKO poprzez Ich zrozumieniu. Kazdy atom zachowuje SIĘ reakcji oo Silna powodu. Dlatego Ważne JEST, ABY Zrozumieć przyczynę każdej reakcji. Na Przykład, w przypadku Regula markownikowa, mozna spróbować JA zapamiętać – Moze rowniez UDA SIE NA przejść Uczyć Pamięć. Jednak bedzie BARDZO Trudne do zrobienia Utrzymania przejść w dłuższej perspektywie. Jednak jeśli nauczyliśmy SIĘ wraz z NIM z uzasadnieniem dla stabilności karbokationu, wierz mi bedziesz trzymać przejść w Pamięci na Długi Długi Czas.

Opanuj Reakcje Przez Ćwiczenie Z Różnych Przykłady: Moja rada JEST, ABY ćwiczyć co najmniej Dziesięć przykładów z każdej reakcji w celu JEJ opanowania. Na Przykład uważa SIĘ reakcji zrobić redukcji alkenu za Pomocą katalizatora metalicznego. Jeśli praktyka 10 Różne przykłady reakcji, reakcja bedzie SIĘ wygrawerowane w Pamięci Jako cis dodawania wodoru w wiązaniu podwójnym. Za każdym Razem, pozniej, KIEDY mozna natknąć SIĘ Tej reakcji, PROSZĘ mi wierzyć, reakcja przeskoczy z powrotem zrobić CIEBIE OD razu.

Wyjątki Lub Awkward Zachowania: w Chemii Organicznej, Jak w każdej czesci zycia, istnieje kilka wyjątków Lub niewygodne Zachowania niektórych molecules.- dzieki Bogu istnieje Tylko kilka oo Nich.Znajdziesz Kazda książka zawiera szczegółowe wyjaśnienie Ich wyjątkowego Zachowania. Wystarczy Zrozumieć uzasadnienie Niej i wyjątek Nie Beda Już pojawiać SIĘ wyjątek dla Ciebie.

Co to sa slowa kluczowe i jak ich uzywac

W końcu moge podsumować Cale moje Doświadczenie wag nauczaniu Chemii Organicznej wag wag jednym zdaniu:

DOWIEDZ Organicznego oo Praktyka i rozumowania i ZNAJDZIESZ by Być najłatwiejszym Przedmiot Wszystkich.

Uma Sharma JEST ekspertem Online Chemia Opiekun z ponad 17 letnim doświadczeniem w nauczaniu College POZIOM przetestować Prep Chemii. Dla eksperta korepetycje online w chemii Organicznej na poziomie Szkoły i Uczelni oraz przygotowania zrobić Testu MCAT, DAT, AP, SAT Chemii Stronie Wizyta w Online Chemii Tutor. Witryna Oferuję rowniez doskonałe Chemia TUTORIALE i quizy. Dla eksperta korepetycje w Chemii Organicznej, odwiedź Chemii Organicznej Tutor.

Artykuł napisany przez: